طراحی سایت
دوشنبه 25 آذر 1398.
-
الإثنين 19 ربيع ثاني 1441.
-
Dec 16 2019.
-

دنیس ویتلی

بستن


دکتر دنیس ویتلی  را به عنوان استاد موفقیت های عالی و کمال فردی در دنیا می شناسند.

او با بیش از 10 میلیون نسخه فروخته شده نوارهای «ایجاد انگیزه» در 14 زبان ، پرفروشنده ترین فرد در زمینه پیشرفت های شخصی و حرفه ای است. احتمالاً او را بیشتر به عنوان نویسنده / گوینده  سِری ِ« روانشناسی پیروزی» می شنا سند که همواره در فهرست پر فروش ترین برنامه های بدون موسیقی بوده است .

این مجموعه نوارها در زمان اولین عرضه که سال 1978 بوده است 100000000 دلار در حراجی ها فروخته است .

او همچنین 10 عنوان کتاب در زمینه مدیریت خویشتن تألیف کرده است که دو عنوان از آنها جزء پرفروش ترین کتاب ها بوده اند: « سرآغاز مهارت» و« بهترین بودن» .

جدیدترین کتاب ویتلی « امپراطوران فکر» است که در فوریه 1995 توسط  ویلیام  مارو منتشر شد.

ویتلی که یکی از سخنگویان معروف و پر مشغله در شرکت ها، انجمن ها و مؤسسات امریکاست، حدود 180 سمینار نیم روزه را در سالهای 96-95 در سراسر این کشور برگزار کرده است .مدارس بازرگانی و دانشگاه های مهم برپا کننده این سمینارها برای مخاطبین در سطوح مختلف بودند.

همچنین این سری سخنرانی ها با عنوان « نکاتی در زمینه رهبری» چهرهایی چون استفن کوی و تام پیترز را معرفی کردند.

اخیراً ، انجمن مدیریت فروش و بازاریابی ،ویتلی را سخنران برجسته سال نامیده است .نام او همچنین به تازگی در تالار افتخار سخنرانان بین المللی در سِنت لوییس میسوری وارد شده است.

ویتلی بنیانگذار انجمن ملی خود باوری و مدیر کابینه رئیس جمهور در تحصیلات حرفه ای در سال 1991بود.

او جایزه نشاط جوانی را به خاطر کمک قابل ملاحظه اش در راهنمایی جوانان دبیرستانی از انجمن ملی رهبری جوانان دریافت کرد.

در دهه 1980 ، وی توسط  ویلیام سیمون به  سِمتِ ریاست کمیته المپیک امریکا منصوب شد، تا بعنوان اولین فرد غیر پزشک در انجمن پزشکی ورزشی المپیک خدمت کند.  او بعنوان رئیس کمیته روانشناسی مسئول ابداع برنامه های تمرینی برای ذهن بود تا عملکرد تمامی ورزشکاران المپیک امریکا را بهبود بخشد، بعلاوه او در این مدت در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی  استاد میهمان بود.

 در دهه 1970 ویتلی رئیس انجمن بین المللی تحصیلات تکمیلی بود، مؤسسه ای غیرانتفاعی که توسط دکتر جوناس ساک و دیگر دانشمندان برجسته حفظ تندرستی تأسیس شده بود، به علاوه او اسیران جنگی ای را که از ویتنام به امریکا باز می گشتند مورد مشاوره قرار می داد.

در دهه 1960 هنگامی که تحصیلات تکمیلی خود را به پایان می رساند ،بعنوان مشاور رئیس ساک در زمینه تحقیقات بیولوژیکی در لاجولای  کالیفرنیا فعالیت می کرد .همچنین در این مدت سمینارهای کنترل استرس  را برای فضا نوردان موشک آپولوی ناسا برگزار کرد.

ویتلی کاپیتان سابق نیروی دریائی و فارغ التحصیل دانشکده دریانوردی امریکا در آناپولیس است .او دکترایش را در رشته رفتارشناسی انسان در سال 1970 از دانشگاه لاجولا دریافت کرد.

ویتلی و همسرش سوزان در رانکوسانتای امریکا زندگی می کنند و دارای 7 فرزند می باشند.

 

سخنان ماندگار دنیس ویتلی

 

شما اینجا هستید: خانه درباره بزرگان دنیس ویتلی